Zakończenie rekolekcji wielkopostnych – podziękowanie

xAndrzejCzas Wielkiego Postu jest dla każdego z nas dobrym powodem do zatrzymania się w tym pędzie jaki niesie ze sobą życie. Pędzie, w którym zapominamy, co jest naprawdę w tym naszym życiu najważniejsze.
Rekolekcje wniosły w nasze życie nowe spojrzenie na drugiego człowieka, miłość, rodzinę. Słuchając nauk potrafiliśmy odnaleźć w nich siebie, swoje życie i myśli. Dzięki tym słowom zrozumieliśmy jak ważne jest to, by żyć zgodnie z sobą i z Bogiem, by nie poddawać się w trudnych chwilach i zawierzyć wszystko Bogu.
Dziękujemy ks. kan. Andrzejowi Chmielewskiemu za wygłoszone nauki, wszak były one wyjątkowe, za radość, uśmiech, za łzy, które płynęły po naszych policzkach, gdy ich słuchaliśmy. To piękne, w jaki sposób mówił ksiądz o życiu, o trudnościach, o ich pokonywaniu, by osiągnąć znamienny cel, by miłość mogła się spełnić. Miłość do Boga.
Dziękując z całego serca życzymy obfitości łask, które są tak bardzo potrzebne na kapłańskiej drodze i zapewniamy pamiętać o księdzu w naszych modlitwach.
Szczęść Boże!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.