Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne, 10.10.2021

XXVII Niedziela Zwykła

1. W środę 13 października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego założyciela wielu zgromadzeń zakonnych. Wciąż jest aktualne przekonanie, że wszyscy są powołani do świętości i do życia apostolskiego. W tym dniu zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 różaniec, o godz. 18.00 Msza św. koncelebrowana i procesja z figurą Matki Bożej wewnątrz kościoła.

2. W czwartek 14 października przypada – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o rodzicach, wychowawcach, nauczycielach, profesorach. 

3. W dniu 16 października – sobota parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową do Warszawy. W programie: Nawiedzenie grobu bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego. Nawiedzenie grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Msza św. oraz zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej. Zapisy po każdej Mszy św. i kancelarii parafialnej.

4. Zachęcamy do obejrzenia filmu pt. „Położna” o śp. Stanisławie Leszczyńskiej. Organizujemy też wspólne wyjście do kina na projekcje filmu. Zapisy i informacje u ks. Stanisława.

5. Od przyszłej niedzieli będą przyjmowane wypominki – co niedzielne modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

6. Dziś odbywa się zbiórka ofiar do puszek na dzieło nowego tysiąclecia im. św. Jana Pawła II. Fundowanie stypendiów naukowych dla biednej lecz zdolnej młodzieży.

7. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych sprawowanych o godz. 17.30

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone z racji tacy gospodarczej.

9. Zapraszamy do aktywnego udziału w istniejących grupach parafialnych.

10. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.

11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: