Kolęda 2019/2020

Kolęda 2019/2020

27.12.2019 Piątek od 16.00

Organizacji WiN 41, 43, 45 Obrońców Westerplatte 4, 6a, 8a, 12a, 16 Marynarska 14, 16, 18, 18a, 20, 20a, 22 Marysińska 25 – ks. Stanisław

28.12.2019 Sobota od 10.00

Wojska Polskiego strona parzysta 4-30 Organizacji WiN 47, 49, 51 Marynarska 11, 13, 15, 17, 17a – ks. Stanisław

Zielna 1, 3, 5, 5a, 2, 4, 6 – ks. Proboszcz

30.12.2019 Poniedziałek

Wojska Polskiego strona parzysta 66-78 – ks. Stanisław od 16.00

Kolektywna 1, 3, 5 Marysińska 18, 20 – ks. Proboszcz od 18.30

2.01.2020 Czwartek

Sojczyńskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 – ks. Adam od 16.00

Wolborska 5, 7 – ks. Stanisław od 16.00

Marynarska 3, 5, 7, 9 – ks. Proboszcz od 18.30

3.01.2020 Piątek od 16.00

Marynarska 2, 4, 6, 6a, 8, 10, 12 – ks. Stanisław

Skury-Skoczyńskiego 1, 3, 5, 11, 13 Współzawodnicza 1, 2, 3, 4, 4a, 4b – ks. Adam

4.01.2020 Sobota od 10.00

Franciszkańska 8, 10, 12, 14/16 16a – ks. Adam

Zielna 7, 9, 17, 19 Franciszkańska 7, 9, 11, 13, 15, 29 – ks. Stanisław

Zachodnia 25, 25a, 25b, 27 ks. Proboszcz

7.01.2020 Wtorek

Franciszkańska 38, 42, 44, 46/52 – ks. Stanisław od 16.00

Bojowników Getta Warszawskiego 11, 11a, 13 Franciszkańska 18/20, 24, 26, 30, 30a – ks. Adam od 16.00

Sojczyńskiego 3, 5 – ks. Proboszcz od 18.30

8.01.2020 Środa od 16.00

Franciszkańska 34, 36, 47, 49, 51, 53 – ks. Adam

Młynarska 5/7, 9, 13, 15, 20 – ks. Stanisław

9.01.2020 Czwartek od 16.00

Wojska Polskiego strona nieparzysta 1-9 – ks. Adam

Wojska Polskiego strona nieparzysta 11- 47 – ks. Stanisław

10.01.2020 Piątek od 16.00

Młynarska 2, 4, 8 – ks. Stanisław

Młynarska 10/12, 14/18 – ks. Adam

11.01.2020 Sobota od 10.00

Zachodnia 23a, 23b, 23c – ks. Proboszcz

Zachodnia 23d, 23e, 23f, 23g ks. Adam

Łagiewnicka 13/21 Zawiszy Czarnego 13 – ks. Stanisław

13.01.2020 Poniedziałek od 16.00

Zawiszy Czarnego 5, 7, 9, 11, 23/25, 29, 33, 35, 37 – ks. Stanisław

Majzela 8 Konstadta 9 – ks. Proboszcz

14.01.2020 Wtorek od 16.00

Łagiewnicka 7, 8, 9 Berka Joselewicza 5, 7, 9, 11 – ks. Stanisław

Berka Joselewicza 6, 6a, 8, 10, 13, 16, 18 – ks. Adam

15.01.2020 Środa od 16.00

Bazarowa 12 Rybna 1, 3, 5, 7, 11 – ks. Adam

16.01.2020 Czwartek od 16.00

Rybna 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 9a, 9b, 9c, 9d – ks. Adam

Bazarowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10 – ks. Stanisław

17.01.2020 Piątek od 16.00

Bojowników Getta Warszawskiego 2, 4, 6, 6a Majzela 1, 3a – ks. Stanisław

Bojowników Getta Warszawskiego 1 Majzela 7 – ks. Adam

18.01.2020 Sobota od 10.00

Zgierska strona parzysta 24-30a, 40-50 – ks. Stanisław

Zgierska 32-38 – ks. Adam

Zachodnia 10, 10a, 10b, 12, 12a, 12b – ks. Proboszcz

20.01.2020 Poniedziałek od 16.00

Zgierska 9, 11, 17, 21, 23, 25 Bałucki Rynek 2, 3 – ks. Stanisław

Łagiewnicka 4 Plac Kościelny 4, 6, 8 – ks. Adam

21.01.2020 Wtorek od 16.00

Zgierska 2/8, 10, 12, 14, 16, 18 – ks. Adam

Zgierska 1, 3 Plac Kościelny 1/3, 5, 7 Kościelna 3,4 – ks. Stanisław

22.01.2020 Środa od 16.00

Zachodnia 14, 16, 16a, 16b, 16c, 16d, 16e, 16f -ks. Stanisław

Zachodnia 20, 22, 22a, 22b Lutomierska 2, 4, 6, 8, 10, 12 – ks. Adam

Podrzeczna 9 – ks. proboszcz od 18.30

23.01.2020 Czwartek od 16.00

Lutomierska 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14 – ks. Adam

Lutomierska 17, 19, 21, 26, 36, 40, 42 – ks. Stanisław

24.01.2020 Piątek od 16.00

Bojowników Getta Warszawskiego 8a, 10 Konstadta 4, 5 – ks. Adam

Konstadta 4a Jakuba 10 – ks. Proboszcz

25.01.2020 Sobota od 10.00

Bojowników Getta Warszawskiego 3a, 5 Konstadta 7 – ks. Proboszcz

Bojowników Getta Warszawskiego 7, 12, 14, 14a, 16, 16b, 18 – ks. Stanisław

Podrzeczna 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14a, 16 – ks. Adam

27.01.2020 Poniedziałek od 16.00

Berlińskiego 4, 6, 8/12, 12a, 14/20 – ks. Stanisław

Podrzeczna 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 – ks. Adam

28.01.2020 Wtorek od 16.00

Żytnia, Piwna, Lutomierska 78, 80, 86 – ks. Stanisław

Drewnowska 3, 5, 7, 9, 11, 13 – ks. Adam

29.01.2020 Środa od 16.00

Drewnowska 15, 17, 23, 27, 33, 52, 57, 90, 110 – ks. Stanisław

Mianowskiego, Komunardów – ks. Adam

Konstadta 6 – ks. proboszcz od 18.30

30.01.2020 Czwartek

Berlińskiego 7, 9, 11, 13, 15, 21, 22, 24 – ks. Stanisław od 16.00

Limanowskiego 20, 30 – ks. Proboszcz od 16.00

Stary Rynek 1, 2 – ks. Adam od 18.30

31.01.2020 Piątek od 16.00

Limanowskiego 6, 8, 12, 14 Drewnowska 2, 10, 12, 14, 16 – ks. Stanisław

Wolborska 1, 3 – ks. Adam

01.02.2020 Sobota od 10.00

Limanowskiego 22, 24, 26 – ks. Proboszcz

Organizacji WiN 59, 61, 63, 65 Obrońców Westerplatte 14, 14a, 16a – ks. Adam

Wojska Polskiego 40-64, Widok, Źródłowa 3,5 Smugowa 6, 46 – ks. Stanisław

03.02.2020 Poniedziałek od 16.00

Rybna 11a, 11b, 11c, 13, 15, 21/23, 25 – ks. Stanisław