Kolęda 2018/2019

27.12.2018 Czwartek

Organizacji WiN 59, 61, 63, 65, Obrońców Westerplatte 16A, 14A, 14 Ks. Sławomir

Obrońców Westeplatte 4, 6a, 8a, 12a 16 ks. Proboszcz od 18.30

28.12.2018 Piątek

Organizacji WiN 41, 43, 45, Marynarska 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, Marysińska 25 Ks. Sławomir

Organizacji WiN 47, 49, 51, Marynarska 11, 13, 15, 17, 17A Ks. Proboszcz od 18.30

29.12.2018 Sobota

Wojska Polskiego 4-30 ks. Sławomir

Wojska Polskiego 40-64 ks. Proboszcz

02.01.2019 Środa

Wojska Polskiego 66-78 ks. Sławomir

Wolborska 1 ks. Proboszcz od 18.30

03.01.2019 Czwartek

Sojczyńskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ks. Proboszcz

Kolektywna 1, 3, 5 Marysińska 18, 20, 25 ks. Sławomir

04.01.2019 Piątek

Marynarska 3, 5, 7, 9 ks. Sławomir

Marynarska 2, 4, 6, 6a, 8, 10, 12 ks. Adam

Wolborska 3 ks. Proboszcz

05.01.2019 Sobota

Skury-Skoczyńskiego 1, 5, 11, 13 Współzawodnicza 1, 2, 3, 4, 4a, 4b ks. Sławomir

Franciszkańska 7, 9, 11, 13, 15, 29 ks. Adam

Bojowników Getta Warszawskiego 11, 11a, 13 Franciszkańska 18/20, 24, 26, 30, 30a ks. Proboszcz

07.01.2019 Poniedziałek

Franciszkańska 8, 10, 12, 14/16, 16a ks. Sławomir

Zielna 7, 9, 17, 19 ks. Proboszcz

08.01.2019 Wtorek

Zielna 1, 3, 5, 5a, 2, 4, 6 ks. Sławomir

Franciszkańska 38, 42, 44, 46\52 ks. Adam

Wolborska 5 ks. Proboszcz od 18.30

09.01.2019 Środa

Franciszkańska 34, 36, 47, 49, 51, 53 ks. Sławomir

Młynarska 5/7, 9, 13, 15, 20, 25 ks. Adam

Wolborska 7 ks. Proboszcz od 18.30

10.01.2019 Czwartek

Wojska Polskiego 1, 3, 5, 7, 9 ks. Sławomir

Wojska Polskiego 17, 19, 21, 41, 47 ks. Adam

Młynarska 2, 4, 8 ks. Proboszcz od 18.30

11.01.2019 Piątek

Młynarska 10/12, 14/18 ks. Proboszcz

Zawiszy Czarnego 5, 7, 9, 11, 29, 33, 35, 37 ks. Sławomir

12.01.2019 Sobota

Zachodnia 23a, 23b, 23 ks. Adam

Zachodnia 23d, 23e, 23f, 23g ks. Proboszcz

Zachodnia 25, 25a, 25b, 27 Ks. Sławomir

14.01.2019 Poniedziałek

Łagiewnicka 13/21 Zawiszy Czarnego 13 ks. Sławomir

Zawiszy Czarnego 23/25 ks. Proboszcz

15.01.2019 Wtorek

Łagiewnicka 7, 8, 9 Berka Joselewicza 5, 7, 9, 11 ks. Adam

Berka Joselewicza 6, 6a 8, 10, 13, 16, 18 ks. Sławomir

Stary Rynek 1, 2 ks. Proboszcz od 18.30

16.01.2019 Środa

Rybna 11a, 11b, 11c, 13, 15, 21/23, 25 ks. Adam

Bazarowa 12 Rybna 1, 3, 5, 7, 11 ks. Sławomir

17.01.2019 Czwartek

Rybna 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 9a, 9b, 9c, 9d ks. Sławomir

Bazarowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10 ks. Adam

18.01. 2019 Piątek

Bojowników Getta Warszawskiego 2, 4, 6, 6a Zuli Pacanowskiej 1, 3a ks. Adam

Bojowników Getta Warszawskiego 1 Zuli Pacanowskiej 7 ks. Sławomir

19.01.2019 Sobota

Zgierska 24-30a ks. Adam

Zgierska 32-38 ks. Sławomir

Zgierska 40-50 ks. Proboszcz

21.01.2019 Poniedziałek

Zgierska 9, 11, 17, 21, 23, 25 Bałucki Rynek 2, 3 ks. Adam

Łagiewnicka 4 Plac Kościelny 4, 6, 8 ks. Sławomir

22.01.2019 Wtorek

Zgierska 2/8, 10, 12, 14, 16, 18 ks. Sławomir

Zgierska 1, 3 Plac Kościelny 1/3, 5, 7 Kościelna 3, 4 ks. Adam

Drewnowska 9 ks. Proboszcz od 18.30

23.01.2019 Środa

Zachodnia 10, 10a, 10b, 12, 12a, 12b ks. Sławomir

Zachodnia 14, 16, 16a, 16b, 16c, 16d, 16e, 16f ks. Adam

24.01.2019 Czwartek

Lutomierska 17, 19, 21, 26, 36, 40, 42 ks. Adam

Lutomierska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ks. Sławomir

Zachodnia 20, 22, 22a, 22b ks. Proboszcz od 18.30

25.01.2019 Piątek

Bojowników Getta Warszawskiego 8a, 10 Harnama 4, 5 ks. Sławomir

Harnama 4a Jakuba 10 ks. Adam

26.01.2019 Sobota

Zuli Pacanowskiej 8, Harnama 9 ks. Sławomir

Bojowników Getta Warszawskiego 5, 3a Harnama 7 ks. Adam

Bojowników Getta Warszawskiego 7, 12, 14, 16, 16b, 18 ks. Proboszcz

28.01.2019 Poniedziałek

Podrzeczna 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14a, 16 ks. Sławomir

Żytnia, Piwna, Lutomierska 78, 80, 86 ks. Adam

29.01.2019 Wtorek

Berlińskiego 4, 6, 8/12, 12a, ks. Sławomir

Berlińskiego 7, 9, 11, 13, 15, 21 ks. Adam

30.01.2019 Środa

Podrzeczna 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 ks. Sławomir

Drewnowska 15, 17, 23, 27, 33, 52, 57, 90, 110 ks. Adam

31.01.2019 Czwartek

Limanowskiego 6, 8, 12, 14 ks. Adam

Limanowskiego 20, 30 ks. Sławomir

01.02.2019 Piątek

Limanowskiego 22, 24, 26 ks. Sławomir

Drewnowska 3, 5, 7, 11, 13 ks. Proboszcz

02.02.2019 Sobota

Drewnowska 2, 10, 12, 14, 16 ks. Proboszcz

Widok 3 Żródłowa 3, 5 Smugowa 6, 46 ks. Adam

04.02.2019 Poniedziałek

Podrzeczna 9 + poprawki